כל מה שאת צריכה לדעת בכל שבוע הריון

מחשבון הריון, בדיקת תאריך הלידה המשוער לפי וסת אחרונה, באיזה שבוע הריון אני…


תאריך לידה משוער:

את בשבוע:

מה גודל העובר בשבוע הריון הזה? היית רוצה לדעת בגודל של איזה פרי או ירק הוא עכשיו?
איזה בדיקות חשוב לעשות בשבוע הזה? מתי כדאי לקבוע תור לאולטראסאונד? מתי כדאי לקבוע תור לשקיפות עורפית? כל כמה זמן צריך ללכת למעקב אצל האחות? באיזה שבוע עושים בדיקת מי שפיר?האם זה נורמלי שאני צריכה כל הזמן ללכת לעשות פיפי? מתי מתחילים להרגיש תנועות עובר? איך מטפלים בטחורים? האם יש משהו שעוזר לבחילות הריון? איפה הכי כדאי לקנות בגדי הריון? איזה קבוצות פייסבוק שוות יש לנשים בהריון? מתי כדאי להתחיל הכנה ללידה? איך להמנע מקרעים בלידה?

אני פה בשביל ללוות אותך שבוע אחרי שבוע בהריון.
בכל שבוע תוכלי לעקוב בקלות על התפתחות העובר שלך, על השינויים בגופך, על המעקב ובדיקות ההריון המומלצות, על תופעות הריון שונות וכיצד לטפל בהן, מידע מועיל ורלוונטי לכל שלב בהריון, תכנים איכותיים, סרטונים מצחיקים והכי חשוב, את הדברים הכי חשובים שיש לי להגיד לנשים בהריון מהנסיון שלי כמדריכת הכנה ללידה ודולה.

את יכולה להכנס כאן ולראות מידע לגבי השבוע שאת נמצאת בו ואפשר פשוט להרשם ולקבל את המידע פעם בשבוע בהתאם לשבוע ההריון שלך, ישירות אלייך.

שבוע 5 מתי לספר שאת בהריון? ולמי? האם אפשר להיות טבעונית בהריון? איפה מבררים איזה תרופות מותרות בהריון? המלצות על רפלקסולוגיות מעולות, מה הגודל של העובר בשבוע 5? מה מפותח בעובר בשבוע 5? מה מרגישה אישה בהריון בשבוע 5? מתי מתחילות הבחילות? איזה בדיקות כדאי לעשות בשבוע  5? האם עושים כבר אולטראסאונד בשבוע 5? איך לספר לבן זוג שלך שאת בהריון בצורה מרגשת?

שבוע 6  משהו משתנה בך לתמיד, איזה בדיקות צריך לעשות בהריון? אנימציה מהתעברות ללידה, המלצה על הומיאופתיות,  מה הגודל של עובר בשבוע ? מה מפותח בעובר בשבוע 6? מה מרגישה אשה בהריון בשבוע 6? אולטראסאונד בשבוע 6, לצלם מזכרות מההריון.

שבוע 7  למה אני כל כך עייפה בשבוע 7? למה יש בחילות בהריון? מה יכול לעזור לבחילות בהריון? איפה עושים מעקב הריון? איזה בדיקות חייבים לעשות בהריון? על איזה בדיקות אפשר לוותר בהריון? המלצות למטפלות בשיאצו, מה הגודל של עובר בשבוע 7? מתי מתפתח לב העובר? האם פצעונים על העור קשורים להריון?

שבוע 8  ספקות בהריון, הריון זה לא מחלה, תופעות הריון (טחורים, בחילות, עייפות, עצירות, צרבות), מה זה CMV? המלצות לאוסטיאופתים, מה הגודל של עובר בשבוע 8? מה מפותח אצל עובר בשבוע 8? רגישות בשדיים בהריון, חוברת צביעה לנשים בהריון.

שבוע 9 מה עובר עלייך בשבוע 9 של ההריון, מה מעסיק אותך בשבוע 9, המלצה למתכון לחיזוק הגוף, מה זה GBS, המלצות לעיסוי הריון, מה הגודל של עובר בשבוע 9? מה מתפתח בגופו של עובר בשבוע 9? האם אפשר להרגיש את הרחם בשבוע 9?

שבוע 10 מה עובר עלייך בשבוע 10, פתאום כולן מסביבך בהריון, איזה ספרים מומלצים בהריון, איך סופרים שבועות בהריון, המלצות על טיפולים במים בהריון, מה הגודל של עובר בשבוע 10? מה מפותח אצל עובר בשבוע 10? מתי עושים שקיפות עורפית? מתי עושים סיסי שליה? איך לספר לילד על הריון?

שבוע 11 מה עובר עלייך בשבוע 11? האם אפשר לעשות פעילות גופנית בשבוע 11? מה המלצות התזונה בהריון? טוקסופלזמוזיס בהריון, זכויות בהריון, המלצה למטפלת בשיטת אילן לב, מה הגודל של עובר בשבוע 11? מה מתפתח בגופו של עובר בשבוע 11? שקיפות עורפית בשבוע 11, סקר שליש ראשון.

שבוע 12 מה עובר עלייך בשבוע 12? עצירות בהריון, איזה חודש זה שבוע 12? קבוצות פייסבוק מומלצות לנשים בהריון, נטורופתיות מומלצות, מה גודל העובר בשבוע 12? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 12? שקיפות עורפית בשבוע 12, סקירת מערכות מוקדמת, מה התינוק לומד כבר ברחם.

שבוע 13 מה עובר עלייך בשבוע 13? האם הבחילות באמת עוברות בשבוע 13? האם יש מה לעשות בקשר לתופעות חוץ מלחכות לאחרי הלידה? איפה כדאי לקנות בגדי הריון? האם מרגישים תנועות בשבוע 13? קבוצות פייסבוק אזוריות לנשים בהריון, המלצה על דיאטניות בהריון, מה גודל העובר בשבוע 13? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 13? מנדלות של הריון ולידה

שבוע 14 מה עובר עלייך בשבוע 14? איך להרגיש טוב עם הגוף שלך בהריון, כמה עולים במשקל בהריון, קשיים בזוגיות בהריון, המלצות על דיקור בהריון, מה גודל העובר בשבוע 14? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 14? פס פיגמנטציה בהריון, עצירות בהריון, סקירת מערכות בשבוע 14.

שבוע 15 מה עובר עלייך בשבוע 15? להיות אמא ללא אמא, הקשר עם המשפחה בהריון, מה הזכויות של אשה בהריון בעבודה? האם מותר לקיים יחסי מין בהריון? האם אפשר ללדת לידה רגילה אחרי קיסרי? המלצה לטיפול בנשימה מעגלית, מה גודל העובר בשבוע 15? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 15? האם לקנות בגדי הריון בשבוע 15? דימום מהאף בהריון, סקירת מערכות בשבוע 15.

שבוע 16 מה עובר עלייך בשבוע 16? האם מוזיקה באמת משפיעה על העובר? אילו תרופות מותרות בהריון? האם מותר לטוס בשבוע 16? איפה יש קליניקה קהילתית לנשים? המלצה על טיפולים בכאבי גב, מה גודל העובר בשבוע 16? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 16? האם מרגישים תנועות בשבוע 16? סקירת מערכות בשבוע 16, בדיקת מי שפיר בשבוע 16, חלבון עוברי בשבוע 16.

שבוע 17 מה עובר עלייך בשבוע 17? מה זה מעקב הריון, מתי להגיע למיון יולדות בהריון? אמונות תפלות בהריון, המלצה לקבוצת פייסבוק לנשים עם סוכרת הריון, המלצה לפיזיותרפיסטיות של רצפת האגן, מה גודל העובר בשבוע 17? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 17? האם מרגישים תנועות בשבוע 17? מתי גדלים השדיים בהריון, למה יש הפרשות בהריון.

שבוע 18 מה עובר עלייך בשבוע 18? מה לשאול רופא בהריון? גרד בהריון, טיפים כיצד להיות אמא רגועה ושמחה יותר, המלצה על יוגה לנשים בהריון, מה גודל העובר בשבוע 18? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 18? לחץ דם נמוך בהריון, בדיקת חלבון עוברי בשבוע 18.

שבוע 19 מה עובר עלייך בשבוע 19? למה כולם מתערבים לך בהריון, איך לדעת האם אתם מוכנים להורות, התעמלות בהריון, המלצה על פילאטיס להריון, מה גודל העובר בשבוע 19? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 19? מתי לקבוע תור לסקירת מערכות מאוחרת? עד מתי אפשר לעשות בדיקת מי שפיר, 20 עובדות מצחיקות על הריון.

שבוע 20  מה עובר עלייך בשבוע 20? האם בן הזוג יכול להרגיש את התנועות של העובר בשבוע 20? הדברים הכי מעצבנים שאומרים לנשים בהריון, האם כדאי ללדת בבית? המלצה על שעורי התעמלות במים, מה גודל העובר בשבוע 20? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 20?

שבוע 21  מה עובר עלייך בשבוע 21? הפלא הזה שנקרא הגוף שלנו, מה צריך בשביל לחוות חווית לידה טובה? האם כדאי לשמור דם טבורי? המלצה על פלדנקרייז בהריון, מה גודל העובר בשבוע 21? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 21? האם אפשר לעשות סקירת מערכות מאוחרת בשבוע 21? אבות בלידה.

שבוע 22 מה עובר עלייך בשבוע 22? מה שהחברות שלך מספרות לך על לידה, האם כדאי שבן הזוג יהיה בלידה? פטריה בנרתיק בהריון, סרטי לידה מומלצים, המלצות על מטפלות בשיטת פאולה, מה גודל העובר בשבוע 22? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 22? עד מתי אפשר לעשות סקירת מערכות מאוחרת?

שבוע 23 מה עובר עלייך בשבוע 23? למה יש סוכרת הריון? למה בן הזוג יכול להיות תומך נפלא בלידה? איך מטפלים בכאבי גב בשבוע 23? הדגמות של תנועה בהריון, המלצה על ריקודי בטן בהריון, דליות בשבוע 23 בהריון, בצקות בשבוע 23, מה גודל העובר בשבוע 23? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 23? תחפושות להריון.

שבוע 24  מה עובר עלייך בשבוע 24? איך אפשר להרגע כשאת לחוצה מכך שתהיי לחוצה? את מי לקחת אתך ללידה? מה הסימנים לסוכרת הריון? אפליקציה מומלצת למעקב הריון ולתזמון צירים, המלצה על קליניקה קהילתית, מה גודל העובר בשבוע 24? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 24? העמסת סוכר בשבוע 24, האם אפשר עדיין לעשות סקירת מערכות בשבוע 24? איך מתמודדים עם חרדה מהלידה?

שבוע 25 מה עובר עלייך בשבוע 25? האם יכול להיות שיש לי צירים מוקדמים בשבוע 25? איך ללדת כמו מלכה? מה עושים עם רגשות אשם בהריון? איפה אפשר ללדת מחוץ לבית החולים? המלצה על מעקב הריון בקבוצה, מה גודל העובר בשבוע 25? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 25? טחורים בשבוע 25, כמה פעמים ביום צריך להרגיש תנועות עובר, בדיקת דם RH שלישי בהריון, תנוחת שינה נוחה להריון.

שבוע 26 מה עובר עלייך בשבוע 26? איך מתקשרים עם הצוות בחדר הלידה, מה גורם ללידה להתקע? למה יש בצקות בשבוע 26 ואיך מטפלים בהם, מידע לגבי אפס הפרדה, המלצה על טיפול בדמיון מודרך,מה גודל העובר בשבוע 26? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 26? מה זה לידת היפנובירת'ינג.

שבוע 27 מה עובר עלייך בשבוע 27? מה הזכויות של אשה בלידה? כיצד לחזק את שק מי השפיר? המלצה לקבוצה בנושא היפנובירת'ינג, המלצה על מטפלות בשיטת B.O.T, כמה שוקל העובר בשבוע 27? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 27? התכווצויות ברגליים בשבוע 27, דברים מעצבנים שאומרים לנשים בהריון שני.

שבוע 28 מה עובר עלייך בשבוע 28? איזה 4 שאלות יעזרו לך לקבל החלטות טובות בחדר הלידה? סימפיזיוליזיס בשבוע 28, האם לצפות בבייבי בום או במירוץ למליון לקראת הלידה? האם אפשר ללדת לידת עכוז? המלצות למטפלות בקונסטלציה משפחתית, כמה שוקל העובר בשבוע 28? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 28? באיזה שבוע התינוק מתהפך עם הראש למטה? חיסון נגד שעלת בשבוע 28? ללדת בבית חולים עם דולה.

שבוע 29  מה עובר עלייך בשבוע 29? מה התפקיד של הרופא בלידה? איך לקבל החלטות בלידה? איזה סימנים יש להתקדמות בלידה? המלצות על אתרים עם דברים יפים לתינוקות, המלצות על יעוץ זוגי בהריון, כמה שוקל העובר בשבוע 29? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 29? תמונות מצחיקות של הקשר בין אבא לבת.

שבוע 30 מה עובר עלייך בשבוע 30? מתי צריך להכין את הדברים לתינוק? כאבים בפות בשבוע 30, איך מתמודדים עם הכאב בלידה, אתר לנשים היולדות בניתוח קיסרי, המלצה על מטפלות בפסיכותרפיה גופנית, כמה שוקל העובר בשבוע 30? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 30? צרבות בשבוע 30, סרט על לידה בבית.

שבוע 31  מה עובר עלייך בשבוע 31? אם אפשר היה לדעת מה יקרה בלידה שלי, מידע מסודר לגבי אפידורל, שימוש בטנס בלידה, קבוצת פייסבוק לאחים בהפרשים צמודים, המלצה על מטפלות בשיטת פוקוסינג, כמה שוקל העובר בשבוע 31? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 31? צירי בריקסטון, לרקוד בהריון.

שבוע 32 מה עובר עלייך בשבוע 32? סיור בחדר לידה, איך את הולכת להתנהג בלידה, גודל הבטן בשבוע 32, קבוצות ואתרים בנושא הורות טבעית, המלצה לטיפול בשיטת אייפק, האם לעובר בשבוע 32 יש כבר שיער? כמה שוקל העובר בשבוע 32? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 32? קשיי נשימה בשבוע 32, יוגה עם תינוקות

שבוע 33  מה עובר עלייך בשבוע 33? מה לשים בתיק לחדר הלידה? איך בוחרים חדר לידה? איך מטפלים בטחורים בשבוע 32? המלצה על מטפלת בשיטת איזון חיים, כמה שוקל העובר בשבוע 33? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 33? לחץ על שלפוחית השתן בשבוע 33.

שבוע 34  מה עובר עלייך בשבוע 34? האם להתחיל עיסוי פרינאום בשבוע 34? האם אפשר ללדת תינוק במצג עכוז? קבוצה להורים לפגים, המלצה למטפלת בשיטת תטא הילינג, מה זה ורניקס? באיזה שבוע מפותחות הריאות של התינוק? עייפות בשבוע 34, כמה שוקל העובר בשבוע 34? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 34? סיפור לידה מעניין.

שבוע 35  מה עובר עלייך בשבוע 35? הערכת משקל בשבוע 35, שימוש במים בלידה, רצפת האגן בהריון ובלידה, כדאי להכיר – סירי לידה, המלצה על תמציות הומיאופתיות ללידה, כמה התינוק עולה במשקל בשבוע 35? כמה שוקל העובר בשבוע 35? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 35? ירידה בנפח המים בשבוע 35, שימוש בכדור פיזיו בלידה.

שבוע 36  מה עובר עלייך בשבוע 36? מה לעשות אם הלידה הולכת לא כפי שתכננת? אתר מומלץ בנושא הנקה, המלצה על ארומותרפיה בלידה, כמה שוקל העובר בשבוע 36? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 36? לידה קיסרית בדרך שלך.

שבוע 37 מה עובר עלייך בשבוע 37? הקושי והקסם באי הידיעה מתי תתחיל הלידה, הזדמנויות בחיים להתכונן ללידה, ירידת מים בשבוע 37, קבוצות לתמיכה באמהות מניקות, המלצה על תמציות צמחיות להריון ולהנקה, כמה שוקל העובר בשבוע 37? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 37? האם תינוק ממשיך לגדול בשבוע 37? החל מאיזה שבוע נחשב תקין ללדת?

שבוע 38 מה עובר עלייך בשבוע 38? האם אפשר להשפיע על הזמן בו הלידה תתחיל? התמודדות עם שינויים בלידה, מידע על ברית מילה, המלצות על צילום וציור הריון, לידה ותינוקות, מה זה מקוניום? קושי לישון בשבוע 38, מתי הבטן יורדת לקראת הלידה? כמה שוקל העובר בשבוע 38? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 38? הנקה אחרי הלידה.

שבוע 39  מה עובר עלייך בשבוע 39? איך להעביר את הזמן עד הלידה? האם לידה טבעית זה בלי אפידורל? איזה זירוזים טבעיים אפשר לעשות לקראת הלידה? המלצה על מנשאים, המלצה על מיילדות בית, כמה שוקל העובר בשבוע 39? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 39? רחצה של תינוק לאחר הלידה.

שבוע 40 מה עובר עלייך בשבוע 40? אין לך בכלל צירים בשבוע 40? את בשבוע 40 ויש לך צירים אבל הם לא מתקדמים ללידה? איזה מתנות כדאי לקנות לאשה אחרי לידה? איך מטפלים בתפרים וחתכים אחרי הלידה? המלצה לקבוצות להורים, המלצה על הכנה להנקה, איך מרגיש תינוק בשבוע 40, כמה נשים יולדות בדיוק בסוף שבוע 40? מתי מתחילים מעקב הריון עודף? כמה שוקל העובר בשבוע 40? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 40? לרקוד בחדר הלידה.

שבוע 41 מה עובר עלייך בשבוע 41? איך לא להתבלבל ולהלחץ בשבוע 41? דברים שנשים אומרות במהלך הלידה, האוירה הנחוצה ללידה, המלצה על יעוץ מנשאים, איך מרגיש תינוק ברחם בשבוע 41? כמה שוקל העובר בשבוע 41? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 41? שיטה מיוחדת להרדים את התינוק.

שבוע 42  מה עובר עלייך בשבוע 42? טקס פרידה מההריון, סרט לידה מעניין, פרודיה על אחיות טיפת החלב, יעוץ להורים בעלי כלב לקראת כניסה של תינוק הביתה, האם לעובר יש ציפורניים? כמה שוקל העובר בשבוע 42? מה מתפתח בגופו של העובר בשבוע 42? החיים אחרי הלידה.

אם המידע עזר לך ואם התחברת לתכנים, את מוזמנת לקבל את הסדרה אלייך למייל לפי שבוע ההריון שלך.
כל מה שאת צריכה זה להרשם בטופס הזה.

בגודל של איזה פרי או ירק העובר שלך השבוע?

כולל טיפ שישפר לך את חווית ההריון

לחצי לגלות